Қайрат Мамаділдің аудиториясы ашылды

2022 жылғы 19 мамыр күні қазақ тілінің реформаторы Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №48 мектеп-лицейінде филология ғылымының кандидаты, доцент, ғалым Қайрат Мамаділдің аудиториясы ашылып, дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

Іс-шараға зиялы қауым өкілдері мен қоғам қайраткерлері қатысты. Дөңгелек үстелді Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ проректоры Дихан Қамзабекұлы жүргізіп, Зәуре Садыкова – мектеп директоры директоры,

Серік Негимов – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ профессоры, филология ғылымдарының докторы, Тазагүл Әбдікәрімова – педагогика ғылымдарының докторы, профессор, Жантас Жақыпов – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ профессоры, филология ғылымдарының докторы, Күләш Шаймерден – М.С. Нәрікбаев атындағы KAZGUU университетінің оқытушысы, Бекен Сағындықұлы  – Павлодар педагогикалық университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Сарқыт Әлісжан – Назарбаев университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Жазира Ағабекова – Назарбаев университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Ардақ Бейсембай – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ филология факультетінің деканы, филология ғылымдарының кандидаты.

Зәуре Садыкова – А. Директоры, Нұрбол Нұрсағатов – Алматы ауданының әкімі, Қадыр Ахметов – Еуразия гуманитарлық проректоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор, Серік Негимов – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ профессоры, филология ғылымдарының докторы, Тазагүл Әбдікәрімова – педагогика ғылымдарының докторы, профессор, Жантас Жақыпов – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ профессоры, филология ғылымдарының докторы, Күләш Шаймерден – М.С. Нәрікбаев атындағы KAZGUU университетінің оқытушысы, Бекен Сағындықұлы  – Павлодар педагогикалық университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Сарқыт Әлісжан – Назарбаев университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Жазира Ағабекова – Назарбаев университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, Ардақ Бейсембай – Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ филология факультетінің деканы, филология ғылымдарының кандидаты Қайрат Асылбекұлы туралы естеліктерімен бөлісе келе, артында қалған 5 оқу құралының, 60-қа жуық ғылыми мақаларына талдау жасап, өз ойларымен бөлісті.