2022 жылғы 24 ақпан күні Еуразиялық гуманитарлық жөғары колледжінің педагогтеріне «Әдістемелік сағат» атты семинар өтті.
Педагогтерінің алдында талдау және мониторинг бөлімінің басшысы А.Е. Рамазанова, инновация жұмысы және ынтымақтыстық бөлімінің әдіскері Р.А.Шаяханова,ТжКББ бөлімінің әдіскері Н.С. Исина сөз сөйледі.
Семинар қатысушыларына авторлық әзірленімдерді дайындау, педагогикалық аттестацияның кезендерінің өту тәртібімен, оқытушыларға қажетті құжаттамаларды дайындаумен, оқу-тәрбие үрдісіне инновацияларды енгізу туралы ұсыныстар мен әр түрлі әдістемелік іс-әрекет бағыттары бойынша толық түсіндірмелер берілді.
Колледж педагогтері семинардың өзектілігі және әдістемелік көрсетілген көмектің уақытылығын атап өтті.
Әдістемелік семинарға 60-ден астам педагог қатысты.