«Өз  жолыңды тап» қалалық фестивалі өтті

2024 жылдың 29 ақпан күні Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталығы» МКҚК-нің «Мамандықтар  академиясы» жобасы аясында және «Менеджмент, бизнес және білім беру колледжі» ЖШС ашылғанына   15 жыл толуына орай «Өз  жолыңды тап» қалалық фестивалі өтті.

Фестивальдің өткізу мақсаты:  мектеп оқушыларына мамандық таңдауда көмек көрсету және жұмысшы мамандықтарының беделін арттыру.

Фестивальге мектеп оқушылары, директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасарлары, арнайы пән оқытушылары, өндірістік оқыту шеберлері, әлеуметтік серіктестер мен колледж студенттері қатысты.

Мектеп оқушылары үшін келесі бағыттар бойынша 5 интерактивті алаң ұйымдастырылды:

• Дизайн әлемімен танысу;
  • Жасанды интеллект: болашаққа  бастама;
  • Сұлулық индустриясы:өз-өзіне стилист;
  • Құқықтық интуиция: мен және заң;
  • Ең қажетті мамандық  – педагог.

Алаңдарда   мектеп оқушылары үшін  «Тігін өндірісі және киім үлгілеу», «Шаштараз және сәндік косметика» мамандықтары бойынша  колледждің   жетекші педагогтерінен шеберлік – сыныптар ұйымдастырылды, жасанды интеллектті қолдану бойынша ақпараттық дайджест және  кәсіби сауаттылықты дамыту бойынша квест – ойыны өтті, сонымен қатар педагогикалық қонақ бөлмесіне барып  психологиялық-педагогикалық тренингтерге  қатысты.

Фестивальде  мектеп оқушылары қызықты мамандықтар әлемін ашты, ал колледж педагогтері  кәсіптік бағдар беру бойынша тәжірибелерімен бөлісуге мүмкіндік алды. Жалпы  80-ден  астам мектеп  оқушылары мен педагогтер қатысты.