Жырлаймын сені, Астана

2023 жылғы 28  желтоқсан  күні  Астана қаласы білім беру ұйымдарының  педагогтері арасында  Астана  қаласының 25 жылдығына арналған «Жырлаймын сені, Астана»  қалалық  айтысы  жүлдегерлерінің марапаттау рәсімі Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталық» МКҚК  мәжіліс  залында өтті.

Айтыстың  І, ІІ, ІІІ орындарына ие болған педагогтер тізімі

І орын –     Мұхиден Ботакөз Мұхиденқызы,     Әлихан Бөкейхан атындағы  Binom school мектеп-лицейі;

ІІ орын –   Тілеуқұл Нартай Алдабергенұлы,     №4 мектеп-гимназия;

Каримова Айнагүл Әділбекқызы,  №73 мектеп-лицей;

ІІІ орын –  Мәлжанбай Азамат,      №90 гимназия;

Кусаинов Динмухамбет Берикұлы, ТОО «SEED EDUCATION         COMPLEX»;

Утепбаев Тоба Монтайулы,  №49 мектеп- гимназия;

Әлімбеков Нұрсұлтан Бауыржанұлы, № 86 мектеп-гимназия;

Таңатар Оралхан Ботбайұлы, №34 орта мектеп.

Сертификат берілген мұғалімдер тізімі:

Қабденова Балғын Нұрланқызы, А.Байтұрсынұлы атындағы BINOM school мектеп-лицейі;  Жалмағанбетова Ботакөз Қосымбайқызы, №86 мектеп-гимназия; Ташикова Роза Даулетовна, Әлихан Бөкейхан атындағы Binom school мектеп-лицейі; Айдарбекова Салтанат Сейдилдаевна, №8 мектеп-лицей;   Жұмаханова Көркем Болатқызы Т.Бигелдинов атындағы №1 мектеп-лицейі;  Жүсіпова Ақерке Орынбасарқызы, Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектеп; Смагулова Айымгуль Баянтаевна, Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектеп;  Ерсін Құрманғажы Нұржанұлы,  №72 мектеп-лицей.