ТжКББ ұйымының әдістемелік кабинеті – оқу орнының даму орталығы

2023 жылдың 14 желтоқсаны күні Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталығы» МКҚК, ТжКББ бөлімінің жоспарына сәйкес «Онлайн әдіскер» жобасы аясында колледж директорының оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасарлары мен әдіскерлерге арналған «ТжКББ ұйымының әдістемелік кабинеті – оқу орнының даму орталығы» тақырыбындағы  республикалық вебинар өтті.

Вебинардың мақсаты: колледж директорларының оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасарлары мен әдіскерлердің республикалық деңгейде  өзара тәжірибе алмасуы арқылы кәсіби қажеттілігін жетілдіру.

Вебинар барысында Астана қаласы, Алматы облысы, Ақмола,  Жамбыл,  Батыс Қазақстан өңірлерінен  техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өкілдері колледжегі атқаратын әдістемелік қызметтері жөнінде өзара іс-тәжірибесімен бөлісті.

Республикалық вебинарға еліміздің барлық өңірлерінен 80 адам қатысты.