Сабақты тиімді жоспарлау

Астана  қаласы  Білім беруді жаңғырту орталығының химия-биология пәнінің әдіскері Ш.Шакированың ұйымдастыруымен ағымдағы жылдың 20 қыркүйек күні  Әлихан Бөкейхан атындағы «BINOM SCHOOL»  мектеп-лицей  базасында  химия және биология пәндерінің жас мамандарына арналған  «Сабақты тиімді жоспарлау» тақырыбында қалалық оқыту семинары өтті.

Семинар барысында  педагогтер төмендегі тақырыпта өз тәжірибелерімен бөлісті:

• Оқытудың белсенді әдіс-тәсілдерін сабақ үрдісіндегі қолдану жолдары;
  • Қысқа мерзімді жоспар құру арқылы  сабақ үрдісін жүйелеу;
  • БЖБ, ТЖБ тапсырмаларын құрастыру және сараптау;
  • Қалыптастырушы  бағалау және оның әдістері;
  • Табысты сабақты –тиімді жоспарлау;
  • Сабақтағы кері байланыстың тиімді тұстары.

А. Байтұрсынұлы  атындағы №48 мектеп-лицейінің химия пәні мұғалімі Шетенова Ермек Нуржауаровна, № 82 «Дарын» мамандандырылған лицейінің биология пәні мұғалімі Турганбекова Айгуль Токтамысовна, Ә.Бөкейхан атындағы «BINOM SCHOOL» мектеп-лицейінің  химия пәні мұғалімі  Тулегенова Гульнур Муратовна, Мұстафа Шоқай атындағы №51 мектеп-гимназиясының биология пәні мұғалімі Мананбаева Багила Абаевна, №70 мектеп-лицейінің биология пәні мұғалімі Сағатбекова Серікқайша Қабылғазықызы өз тәжірибелерімен бөлісті.

Семинар соңында жас мамандар кері байланыс жасап,  алған әсерлерімен бөлісіп, ұйымдастырушыларға, іс-тәжірибесімен  көрсеткен педагогтерге алғысын білдірді.