«Балақайлар мектебі» жобасы

Мектепке дейінгі ұйымдарда 2024 жылдың 15 шілдесі мен 15 тамызы аралығында 5,5 және 6 жастағы ұйымдаспаған 1-сыныпқа баратын «Балақайлар мектебі» жобасының мектепалды даярлық курстары арқылы балаларды мектепке дейінгі даярлау жүзеге асырылады. Курстың міндеттері: 1. Сөйлеу әрекетін және қол мен саусақтардың ұсақ бұлшықеттерін дамыту.
2. Математикалық іс-әрекет негіздерін дамыту.
3. Танымдық процестерді (ойлау, зейін, есте сақтау) және шығармашылық қабілеттерін дамыту.
Жұмыс уақыты: аптасына бес күн 09:00-ден 12:20-ға дейін, 10 минуттық үзіліспен 30 минуттан аспайтын 4-5 сабақ. Бүгінде
Балақайлар мектебіне тұрғылықты жері бойынша ұйымдаспаған балалар қабылданады.
–Предшкольная подготовка детей будет осуществляться в дошкольных организациях в период с 15 июля до 15 августа 2024 года для неорганизованных детей, поступающих в 1 класс в возрасте  5,5 и 6 лет  через курсы предшкольной подготовки проекта «Малышкина школа». Задачами курса являются: 1. Развитие речевой деятельности и мелкой мускулатуры рук и пальцев.
2. Развитие основ математической деятельности.
3. Развитие познавательных процессов (мышление, внимание, память) и творческих способностей.
Режим работы – пять дней в неделю с 09:00 утра до 12:20 по 4-5 занятий продолжительностью не более 30 минут с 10 минутным перерывом. На сегодняшний день осуществляется приём неорганизованных детей в Малышкину школу по месту жительства.