«Жаһандық құзыреттілік» курсын оқытатын мұғалімдерге арналған семинар

Астана қаласы әкімшілігінің Әдістемелік орталығы 2023 жылдың 17  қарашасында №79 мектеп-лицейінде «Оқыту сапасын арттыру  кепілі» атты білім ұйымдарының «Жаһандық құзыреттілік» курсын оқытатын мұғалімдерге арналған семинар өтті.
Мақсаты – мектеп педагогтеріне «Жаһандық құзыреттіліктер» курсын оқыту бойынша әдістемелік көмек беру, мұғалімдердің кәсіби құзыреттіліктерін дамыту теориялық білімдерін жетілдіруде және педагогикалық шеберлігін арттыруда практикалық көмек көрсету.

Бағаналинова Раушан Болатқызы әдіскер «Жаһандық құзыреттілік» курсты оқыту мазмұнымен таныстырды. Семинар жұмысына №79 мектептің директордың БО жөніндегі  орынбасары Байсакалова Б.И., тарих пәнінің мұғалімдері Кисабекова А.А., Аленова Н.Т., мектеп психологтері Кауысова Г.А., Апсат С.С., Уаисова С.К., әлеуметтік педагог Нурсейтова А.Т. белсене атсалысты. Семинар барысында сайыс, коучинг, «Халық бірлігі – ұлы күш», «Ғаламтордағы құқықтар», «Отан мен үшін …» тақырыптарына ашық сабақтар көрсетілді.       Семинар соңында қатысушылар ашық диолог аясында сұрақтарына жауап алып, еркін пікір алмасты. Іс-шараға мектеп білім беру ұйымдарының  160-ке  жуық  педагог мамандары қатысты.

17 ноября 2023 года на базе школы-лицея №79 Методического центр акимата г. Астана состоялся обучающий семинар для педагогов организаций образования на тему «Цели и ожидаемые результаты курса «Глобальные компетенции». В мероприятии приняли участие более 160 педагогов организаций образования.
Цель семинара – методическое сопровождение учителей, ведущих  обязательный курс «Глобальные компетенции», оказание практической помощи педагогам.
В рамках семинара методист Баганалинова Р.Б. ознакомила с содержанием преподавания курса.
В работе семинара активное участие приняли учителя школы-лицея №79: заместитель директора по ПО Байсакалова Б.И., преподаватели истории Кисабекова А.А., Аленова Н.Т., психологи школы Кауысова Г.А., Апсат С.С., Уаисова С.К., социальный педагог Нурсейтова А.Т. Ими были показаны конкурс, коучинг и три открытых урока: «Единство народа – великая сила», «Права в интернете», «Родина для меня …»
Семинар завершился открытым диалогом, в ходе которого участники получили ответы на   свой вопросы.